Bezpłatny dostęp do ponad 16 000 woluminów
17.01.2017 r.

Czytelnicy korzystający z Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Świebodzicach od stycznia 2017 roku zyskali dostęp do 16 000 e-booków – bestsellerów, nowości, ale również klasyki – beletrystyki, literatury faktu, reportaży i innych popularnych kategorii, za pośrednictwem portalu Legimi.com, do którego licencję wykupiła świebodzicka biblioteka.

- Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu Czytelnik założy konto i pobierze bezpłatną aplikację Legimi, wówczas wszystkie bez wyjątku książki dostępne w abonamencie będzie można czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku – mówi Małgorzata Grudzińska, dyrektor MBP w Świebodzicach. - Warunkiem jest posiadanie karty bibliotecznej. Serdecznie zapraszam do korzystania z nowej oferty.

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM