DZIEŃ DZIECKA W BIBLIOTECE
05.06.2018 r.

Tegoroczny Dzień Dziecka świętowaliśmy już 30 maja 2018 r. Do wspólnej zabawy zaproszeni zostali uczniowie klas 1-3 z zaprzyjaźnionej z naszą Biblioteką Szkoły Podstawowej z Mokrzeszowa. Dla naszych miłych gości przygotowane zostały konkursy: literackie, przyrodnicze, sportowe oraz zagadki, krzyżówki i bajkowe puzle. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

To już kolejny Dzień Dziecka, który mieliśmy przyjemność spędzić wspólnie. Duża w tym zasługa nauczycielek pani Eulalii Jennings, Bogumiły Lerch i Justyny Manii-Wagilewicz, które dokładają wszelkich starań, aby ich wychowankowie odwiedzali bibliotekę jak najczęściej.
Już niedługo spotkamy się ponownie na spotkaniu autorskim z Dorotą Combrzyńską-Nogalą, która 7 czerwca 2018 r. odwiedzi świebodzicką Bibliotekę Dziecięcą w ramach akcji
„Z książką na Walizkach”

Tekst: Alicja Głąb, Zdjęcia: Ewa Tadeuszak